Kolonie wakacyjne to świetna przygoda!

Kolonie 2019 to doskonały czas na poznawanie i rozwijanie swoich zainteresowań oraz doskonałą zabawę – przekonują opiekunowie z Quatromondis. Wyjazdy w gronie rówieśników to dla dzieci w różnym wieku świetna przygoda i możliwość przeżycia czegoś niezapomnianego. Nic więc dziwnego, że kolonie cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Wybór w tym zakresie też jest coraz większy. Dzieci dzięki temu zyskują wspomnienia na całe życie.

Nad morzem może być fajnie

Kolonie 2019 dla Kasi z Krakowa już zawsze będą kojarzyć się z jednym – pierwszym w życiu wyjazdem nad morze. Mimo 13 lat była to również jej pierwsza kolonia w życiu. Miała okazję popływać w zaskakująco ciepłym Morzu Bałtyckim, ale i spędzać wolny czas w sposób aktywny. Dla dzieci organizowane były różnego rodzaju zabawy, konkursy, a nawet dyskoteka. Dla chętnych przygotowano również wycieczki tematyczne, z których Kasia chętnie korzystała. Teraz już planuje kolejny wyjazd nad morze, tym razem za rok.

Dla fanów mocnych wrażeń

Piotrek z Zabrza w tym roku dla odmiany wybrał się na kolonię tematyczną. Rodzice uznali, że 14-latek gotowy jest już na nieco bardziej poważny wyjazd. Postawili na obóz paintballowy, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Teraz chłopak ma nowe hobby i zamierza kontynuować je również w roku szkolnym. Kolonia 2019 była dla niego okazją do rozwinięcia swoich zainteresowań. Mógł przez kilkanaście dni poczuć się jak prawdziwy żołnierz bojowej jednostki.

Czytaj także  Prezent na roczek dla dziewczynki

Mali tancerze w akcji

Kolonie 2019 były dla siedmioletniej Mileny z Jasła pierwszą okazją do spędzenia kilku dni poza domem bez rodziców. Ci mieli spore obawy z tym związane i zastanawiali się, czy aby na pewno samodzielny wyjazd tak małego dziecka jest dobrym pomysłem. Co ciekawe, to sama Milena zaproponowała rodzicom kolonię. Chciała jechać z koleżankami na obóz taneczny, bo taniec to od wielu lat jej pasja i skryte marzenie. 10 dni spędziła na doskonałej zabawie i za rodzicami w zasadzie nie tęskniła.

Dla fanów wodnych atrakcji

Dzieci w większości przypadków przepadają za wodą i sportami z nią związanymi. Dlatego też 10-letni Damian z Iławy w tym roku pojechał właśnie na kolonię związaną z szeroko pojętą tematyką wody. Na dzieci czekało w tym przypadku wiele niezapomnianych atrakcji – plażowanie, żeglarstwo, rowerki wodne, piłka wodna, kajakarstwo czy wakeboard. Przez cały dzień było więc co robić. Wieczorami organizowano zaś różnego rodzaju zabawy czy ogniska. Damian wrócił z wakacji 4 kilogramy lżejszy.

Quady w roli głównej

Rodzice 14-letniego Antka wiedzieli, że ich syna nie zadowoli pierwszy lepszy wyjazd wakacyjny. Dlatego, zdając sobie sprawę z miłości syna do motoryzacji, postawili na kolonię 2019 nastawioną na jazdę na quadach. Chłopak spędził prawie dwa tygodnie jeżdżąc na ukochanych maszynach. Wszystko to oczywiście pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Wcześniej przeszedł też odpowiednie szkolenie.

Czytaj także  Jakie klocki lego kupić

Dodaj komentarz